KOKYBĖ ATITINKANTI JŪSŲ LŪKESČIUS

Ar esate susidūrę su produkcijos kokybės neatitikimu jūsų lūkesčiams? Mes garantuojame, jog gausite būtent tą prekę, kurią užsakėte. Būtent todėl siūlome net tris skirtingas rūšis šiaudų granulių bei tris skirtingas rūšis traiškytų šiaudų granulių. Taigi, pasirinkus prekę visuomet žinosite, jog ji atitiks jūsų lūkesčius.

Taip pat, nuolat vykdome mūsų produkcijos kokybės tyrimus, todėl galime garantuoti, jog produkcija atvyks be jokių priemaišų, bakterijų, grybelio ar nepageidaujamų elementų.

Be to, mes kontroliuojame visą produkcijos kelią į jūsų pristatymo vietą, t.y. ne tik patys renkame pirminę žaliavą, vykdome pakavimą, bet ir aktyviai bendradarbiaujame su daugeliu transporto įmonių tam, kad galėtume pasiūlyti jums pigų, tačiau kokybišką ir greitą produkcijos pristatymą į jūsų pageidaujamą vietą.

Plačiau apie kiekviename etape vykdomą kokybės kontrolę:

 

1 ETAPAS: Žaliavų surinkimas

Itin kruopščiai atrenkame bei supresuojame tik natūralias, vietinių ūkininkų užaugintas žaliavas. Jas saugome po stoginėmis, papildomai apsaugome specialia, drėgmės iš lauko nepraleidžiančia plėvele. Vykdome nuolatinį surinktų žaliavų kokybės stebėjimą.
 
2 ETAPAS: Gamyba
 
Granules gaminame naudodami specialią technologiją, kurios proceso metu granulės suspaudžiamos 90° C temperatūroje, todėl jose nėra grybelio ar kitų žalingų organizmų ar bakterijų. Taip pat gamybos metu nėra naudojami jokie chemikalai ar kitos pašalinės medžiagos.
 
3 ETAPAS: Pakavimas
 
Produktą pakuojame tik į naujas, patvarias pakuotes, kurias galime parinkti pagal jūsų individualų užsakymą. Visa produkcija yra žymima specialiais ženklais, kurie leidžia mums vykdyti supakuotos produkcijos kokybės kontrolę. Taip pat, mūsų gaminiai yra papildomai apsaugoti specialiu uždangalu, bei stretch plėvele, kurie leidžia pagamintą bei supakuotą produkciją laikyti lauke išvengiant jos sugadinimo.
 
4 ETAPAS: Pristatymas
 
Turime platų logistikos partnerių tinklą, todėl užtikriname greitą, punktualų bei saugų produkcijos pristatymą į jūsų nurodytą vietą tiek kelių, tiek jūrų transportu.